No Āzijas uz Eiropu – 10km skrējiens Vodafone 36.Stanbulas Maratona ietvaros

10km skrējiens Vodafone 36.Stanbulas Maratona ietvaros ir mans līdz šim labākai 10km skrējiens. Tilts pār Bosfora šaurumu varēja nebūt pilns ar skatītājiem, kas pirms mirkļa sagaidījuši 42km startu, laiski slāja pa trasi Eiropas virzienā… Es teiktu, ka tas ~1.5km garais kāpums lejup nebija tas patīkamākais, jo pēc tā, vēl pārsimts metrus kājas jūtas kā makaroni.. Toties grandiozie pils vārti, kas vienā posmā tika pamanīti kreisajā pusē, bija iespaidīgi!

Pēdējais kilometrs pirms finiša likās pats garākais. Vispirms priecīgi nodomāju: “O! Tikai viens km atlicis!”, bet tad es ieraudzīju Galata tiltu pār Golden Horn ūdenstilpni un tas šķita nebeidzams..
Pēdējos 50m, kad biju šķērsojusi 15km skrējēju plūsmu, izspiedu no sevis pēdējos spēkus, un skatoties taimerī pie finiša līnijas, jau priecājos, ka esmu uzstādījusi savu personīgo rekordu 10km distancē.  Tātad, kopsavilkumā – 16.Novembra rītā esmu oficiāli šķērsojusi Bosfora šaurumu, skrienot no Āzijas uz Eiropu un, pašai par patīkamu pārsteigumu, uzstādīju ne tikai savu personīgo rekordu (48min 06s) 10km distancē, bet arī starp 2961 skrējējām, kas paspējušas finišēt 3h laikā, esmu pat tikusi 13.vietā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

lvLV